Виконай тренувальні завдання

1°. Перегляньте, яке ім’я має ваш комп’ютер і до якої робочої групи або домену він входить.
2*.(ДЗ)Знайдіть додаткові відомості та поясніть, як відобразиться на роботі комп’ютерів локальної мережі вихід із ладу комп’ютера, що є контролером домену? Як відобразиться на роботі комп’ютерів локальної мережі вихід із ладу одного з комп’ютерів робочої групи? 
3°. Виконайте Пуск ⇒Завершення сеансу та з’ясуйте, скільки облікових записів користувачів зареєстровано на вашому комп’ютері.
4**.Увійдіть у систему з обліковим записом адміністратора комп’ютера. Ім’я та пароль адміністратора з’ясуйте в учителя. Створіть новий обліковий запис. Укажіть ім’я, наприклад Pupil. Оберіть тип облікового запису – обмежений запис. Увійдіть у систему з обліковим записом Pupil. Заповніть таблицю, вказавши, виконання яких дій дозволено користувачу з обмеженим обліковим записом.

Дії користувача


Права користувача
(наявні/відсутні)
Створення нових облікових записів

Зміна типу власного облікового запису

Зміна малюнка власного облікового запису

Встановлення та зміна паролю власного облікового
запису

Зміна інших облікових записів

Відкриття папки Спільні документи

Відкриття папки Документиінших облікових записів

Відкриття спільного доступу до папок

Відкриття вікна папки Мережне оточення

5**.Увійдіть у систему з обліковим записом адміністратора комп’ютера. Ім’я та пароль адміністратора з’ясуйте в учителя. Увімкніть
обліковий запис Гость. Увійдіть у систему з обліковим записом Гость. Заповніть таблицю, вказавши, виконання яких дій дозволено користувачу з обліковим записом Гость.

Дії користувача


Права користувача
(наявні/відсутні)
Створення нових облікових записів

Зміна типу власного облікового запису

Зміна малюнка власного облікового запису

Встановлення та зміна паролю власного облікового
запису

Зміна інших облікових записів

Відкриття папки Спільні документи

Відкриття папки Документиінших облікових записів

Відкриття спільного доступу до папок

Відкриття вікна папки Мережне оточення

6• . Увійдіть у систему з обліковим записом адміністратора комп’ютера. Ім’я облікового запису та пароль адміністратора з’ясуйте в учителя. Створіть у папці Мої документи нову папку, наприклад, Мережа. Відкрийте спільний доступ до цієї папки. Дозвольте зміну файлів по мережі. Порівняйте вигляд значка папки з виглядом значків інших папок. 
7°. Відкрийте вікно папки Мережне оточення. Визначте, значки яких папок відображаються у вікні. На яких комп’ютерах вони знаходяться? Відкрийте вікно однієї з папок. Як відображається ім’я папки в заголовку вікна та в рядку адреси?
8°. Відкрийте вікно папки Мережне оточення. У списку Мережні завдання оберіть команду Показати комп’ютери робочої групи. Скільки комп’ютерів входять у ту саму робочу групу, що й ваш комп’ютер? Як називається робоча група, до якої входить ваш комп’ютер?

9•. Відкрийте вікно зі списком папок одного з комп’ютерів вашої робочої групи, до яких відкритий спільний доступ. Відкрийте вікно однієї з папок, наприклад папки . Скопіюйте до цієї папки один із файлів з вашого комп’ютера. Чи завжди є можливість скопіювати файл у папку віддаленого комп’ютера?
10•. Відкрийте вікно папки Мережне оточення. У списку Мережні завдання оберіть команду Показати комп’ютери робочої групи. Після відображення списку комп’ютерів робочої групи у списку Інші місця оберіть Microsoft Windows Network. У робочому полі вікна відобразиться список робочих груп вашої локальної мережі. Скільки робочих груп зареєстровано в локальній мережі вашої школи? 
11• . Відкрийте вікно папки Мій комп’ютер. Виконайте дії Сервіс ⇒Підключити мережний диск. Оберіть ім’я диска G:. Натиснувши кнопку Огляд, перейдіть до одного з комп’ютерів вашої робочої групи та оберіть папку, наприклад, Мережі. Як змінився вміст вікна папки Мій комп’ютер після вибору кнопки Готово?
12*.(ДЗ)Знайдіть додаткові відомості та поясніть, які переваги дає  підключення мережного диска у порівнянні з використанням ярликів у Мережному оточенні.
13*.З’ясуйте в учителя ім’я та пароль облікового запису адміністратора, якому дозволений доступ до віддаленого комп’ютера. Виконайте  підключення до віддаленого Робочого стола. Змініть фоновий малюнок Робочого стола віддаленого комп’ютера.
14*.(ДЗ)Знайдіть додаткові відомості та підготуйте повідомлення про можливості віддаленого керування комп’ютером при використанні послуги Удаленный помощник (рос. удаленный помощник – віддалений помічник).

Last modified: Thursday, 25 July 2013, 9:14 AM