Додавання тестового завдання "Коротка відповідь"

Для цього тестового завдання особа повинна надрукувати коротку відповідь на поставлене питання - слово чи словосполучення.

Завдання може мати як одну, так і декілька відповідей з відповідною оцінкою за кожну з них. Відповідь може бути чутливою до регістру літери (великі чи маленькі) - відповіді "Слово" і "слово" будуть мати різний результат.

При створенні відповіді ви можете використовувати підставний груповий символ "зірка" ( * ), який буде відповідати будь-якої послідовності символів. Наприклад, якщо ви обрали у якості короткої відповіді теле*ія, то правильною відповіддю особи буде слово або словосполучення, яке починаються з символів теле і закінчується символами ія. Якщо у правильній відповіді потрібно використати дійсний символ "зірка" ( * ), то перед зіркою треба поставити зворотній слеш ( \* ).

Без підставного групового символу (шаблону підставки) відповіді осіб будуть порівнюватися з правильними відповідями символ у символ.

Процедури додавання тестового завдання "Вибір відповідності" розглянемо на наступному прикладі:

 • текст тестового завдання: "Який символ використовується в тестових завданнях "Коротка відповідь" у якості підставного групового символу?";
 • варіанти правильних відповідей:
  • * ;
  • зірка.

Для додавання тестового завдання на головній сторінці банку тестових завдань обираємо пункт меню "Коротка відповідь (відкрита форма)" (див. рисунок).

Додавання тестового завдання Короткої відповіді

На сторінці, яка з'явиться, виконаємо наступні дії:

 1. Надрукуємо назву тестового завдання. У нашому випадку назва завдання є шифром ТЗ_М_04_03_03.
 2. В полі текстового редактора надрукуємо текст питання тестового завдання (див. рисунок).
  Додавання ТЗ Коротка відповідь Рис 1
 3. Обов'язкові налаштування оцінки для завдання та штрафних балів залишаємо без змін. Нагадаємо, що при створенні тестових завдань ці значення можна змінювати виходячи з власних міркувань. Більш того, оцінку для завдання можна коригувати при додаванні тестового завдання до тесту. Значення штрафних балів повинно бути в межах від 0 до 1.
 4. В полі текстового редактора друкуємо методичні вказівки, які стосуються всього тестового завдання. Це не обов'язкове налаштування завдання.
  Додавання ТЗ Коротка відповідь Рис 2
 5. Налаштування "Чутливість відповіді до регістру" залишаємо в положенні "не враховувати регістр".
 6. Налаштовуємо перший варіант відповіді. Це коректна відповідь. Її оцінка складає 100%. Додаємо методичні вказівки до варіанту відповіді.
  Додавання ТЗ Коротка відповідь Рис 3

  Зверніть увагу на форму представлення зірочки в полі "Відповідь" - перед зірочкою стоїть зворотній слеш.
 7. Налаштовуємо другий варіант відповіді. Це коректна відповідь. Її оцінка складає 100%. Додаємо методичні вказівки до варіанту відповіді.
  Додавання ТЗ Коротка відповідь Рис 4

  Зверніть увагу на форму представлення другої відповіді в полі "Відповідь". В середині слова стоїть шаблон групової підставки, за допомогою якого короткі відповіді "зірка" і "зірочка" будуть правильними.
 8. Тиснемо кнопку "Зберегти зміни" і отримуємо у банку нове тестове завдання (див. рисунок).
  Додавання ТЗ Коротка відповідь Рис 5
Last modified: Saturday, 12 November 2011, 8:41 PM