Практична робота № 7 «Спільне використання ресурсів локальної мережі»

«Спільне використання ресурсів локальної мережі»

Увага! Під час роботи з комп’ютером дотримуйтеся правил безпеки і санітарно-гігієнічних норм.

Варіант 1

1. Створіть у папці Мої документи папку з іменем Prakt7. Відкрийте спільний доступ до цієї папки, встановіть дозвіл на зміну файлів.

2.З’ясуйте ім’я облікового запису користувача, під яким ви працюєте в системі.

3.Виконайте зміну малюнка для облікового запису.

4.З’ясуйте мережне ім’я вашого комп’ютера і робочої групи, до якої він входить.

5.Створіть у папці Prakt7 текстовий файл з іменем, що збігається з вашим прізвищем, та розширенням імені txt. Запишіть у файлі мережне ім’я вашого комп’ютера, ім’я робочої групи, ім’я облікового запису користувача, під яким ви увійшли до системи. Надрукуйте цей файл.

6.З’ясуйте в учителя мережне ім’я учительського комп’ютера та ім’я папки, до якої відкрито спільний доступ. Зверніться мережею до комп’ютера вчителя. Відкрийте вікно вказаної папки. Відкрийте текстовий файл, указаний учителем, що міститься у відкритій папці. Впишіть до файлу ваше прізвище.

7.Перемістіть до указаної папки на комп’ютері учителя створений вами текстовий файл з папки Prakt7 на своєму комп’ютері.

8.Виконайте пошук на вашому комп’ютері файлів формату ВМР. Виберіть один із знайдених файлів. З’ясуйте в учителя мережне ім’я комп’ютера, що знаходиться ліворуч від вашого. Скопіюйте з власного комп’ютера на сусідній у папку Prakt7 знайдений файл.
9.Продемонструйте учителю результати виконання вправ.

10. Закрийте всі відкриті вікна.


Варіант 2
1.Створіть у папці Мої документи папку з іменем Prakt7. Відкрийте спільний доступ до цієї папки, встановіть дозвіл на зміну файлів.

2.З’ясуйте мережне ім’я вашого комп’ютера. Створіть в папці Prakt7 текстовий файл з іменем, що збігається з іменем вашого комп’ютера та розширенням імені txt.

3.Перегляньте список комп’ютерів робочої групи, до якої входить ваш комп’ютер. Запишіть імена трьох з них у створений файл. Надрукуйте цей файл.

4.З’ясуйте ім’я облікового запису користувача, під яким ви працюєте в системі.

5.Виконайте зміну малюнка для облікового запису.

6.З’ясуйте в учителя мережне ім’я учительського комп’ютера та ім’я папки, до якої відкрито спільний доступ. Зверніться мережею до комп’ютера вчителя. Відкрийте вікно вказаної папки. Відкрийте текстовий файл, указаний учителем, що міститься у відкритій папці. Впишіть до файлу мережне ім’я вашого комп’ютера.

7.Перемістіть до указаної папки на комп’ютері учителя створений вами текстовий файл з папкиPrakt7на своєму комп’ютері.

8.Виконайте пошук на вашому комп’ютері файлів формату JPEG. Виберіть один із знайдених файлів. З’ясуйте в учителя мережне ім’я комп’ютера, що знаходиться ліворуч від вашого. Скопіюйте з власного комп’ютера на сусідній у папку Prakt7 знайдений файл.

9.Продемонструйте учителю результати виконання вправ.

10. Закрийте всі відкриті вікна.